قوانین و مقررات استفاده از سرویس سندپلاس

توضیح عبارات یاد شده در قرار داد به شرح زیر است:

کاربر: فردی‌ است که در پلتفرم سندپلاس ثبت‌نام کرده و از خدمات سندپلاس به منظور ارسال ایمیل استفاده می‌کند.

شخص ثالث: کسانی که اطلاعات آن‌ها به واسطه کاربر وارد لیست‌های مخاطبین شده است.

سرویس سرویس سندپلاس: سرویس‌دهنده خدمات بازاریابی در بستر ایمیل با نام تجاری سندپلاس.

اهداف سرویس سندپلاس

پلتفرم سندپلاس، خدمات مربوط به بازاریابی در بستر ایمیل را از طریق وب‌سایت خود ارائه می‌دهد.

مدیریت حساب کاربری

استفاده از خدمات سندپلاس نیازمند ایجاد یک حساب کاربری آنلاین است.

مسئولیت صحت اطلاعات کاربران به عهده خودشان است و کابران متعهد می‌شوند اطلاعات مربوطه را بروزرسانی کرده و به محض هر گونه تغییر به سندپلاس اطلاع داده و آن‌ها را بروزرسانی کنند.

کاربران باید تمام اقدامات لازم برای حفظ محرمانگی دسترسی به حساب خود انجام دهند.

در صورت نفوذ و لو رفتن دسترسی‌های حساب کاربری ، کاربران متعهد می‌شوند بلافاصله به سندپلاس اطلاع داده و رمز ورود خود را بدون تعلل تغییر دهند.

هزینه‌های ناشی از اهمال در حفظ امنیت دسترسی‌ها از سوی کاربر تا زمانی که به سندپلاس گزارش نشده بر عهده خود کاربر است و سندپلاس به هیچ عنوان در قبال خسارات مادی یا غیرمادی ناشی از دستیابی و ورد سایر افراد – با اجازه یا بدون اجازه کاربر – مسئولیتی ندارد.

سندپلاس باید از یکپارچگی ، محرمانه بودن و امنیت فنی و غیرفنی اطلاعات شخصی کاربران محافظت کند.

شرایط مالی

با عضویت در سرویس‌های سندپلاس ، کاربران موافقت می‌کنند که هزینه‌های مربوط به خدمات انتخاب شده را پرداخت کنند.

استفاده از خدمات

رعایت مقررات مربوطه

هر دو طرف قرارداد (کابر و سرویس سندپلاس) اعلام می‌کنند که باید به مقررات مربوط به فعالیت خود احترام بگذارد.

به طور کلی ، کاربران باید تضمین ‌کنند که اطلاعات ارسال شده از طریق سرویس سندپلاس نباید با قوانین کشوری که کاربر در آن فعالیت خود را انجام می‌دهد و  کشورهایی که افراد لیست‌های مخاطبین (اشخاص ثالث) در آن اقامت دارند و همچنین حقوق اشخاص ثالث، مغایرت داشته باشد.

حقوق مالکیت معنوی کاربر

کاربران به سندپلاس اجازه می‌دهند تا از اسم، برند و هویت بصری خود صرفاً به منظور اجرای سرویس‌ها و ارسال ایمیل استفاده کند.

حقوق مالکیت معنوی و صنعتی سندپلاس

کلیه برنامه‌ها ، خدمات ، فرآیندها ، طراحی‌ها ، نرم افزارها، فن‌آوری‌ها‌، علائم تجاری و نام‌های تجاری موجود در سایت‌ که از طریق سایت یا از طریق خدمات سندپلاس قابل دسترسی هستند، متعلق به Sendplus یا مجوزهای آن است. کاربران متعهد می‌شوند که به هیچ وجه از سایت، خدمات و یا عناصری که در پیش‌تر ذکر شد برای اهداف دیگری به غیر از این موارد استفاده نکنند.

محافظت از اطلاعات شخصی اشخاص ثالث

به منظور ارائه خدمات، سندپلاس به اطلاعات موجود در لیست‌های مخاطبین ایجاد شده توسط کاربران از طریق حساب شخصی آنها و همچنین به موضوع و محتوای ایمیل‌های ارسالی از طریق سرویس‌ها به لیست‌های مخاطبین آنها دسترسی دارد. این اطلاعات شامل اطلاعات شخصی مربوط به اشخاص ثالث است.

مسئولیت کاربران نسبت به اطلاعات شخصی

به عنوان سازندگان لیست‌های مخاطبین، کاربران وظیفه پردازش داده‌های شخصی‌ای را که در آن لیست‌ها در نظر گرفته شده‌ است، به عهده دارند و مجوز این جمع‌آوری و پردازش با رضایت افراد داخل لیست (اشخاص) به آن‌ها داده شده است. 

کاربران متعهد می‌شوند در صورت وجود اطلاعات نادرست، ناقص، مبهم یا به روز نشده، اطلاعات  را تصحیح ، تکمیل و یا حذف کنند. همچنین داده‌های که ممنوعیت جمع‌آوری و استفاده از آن‌ها را دارند و یا بدون رضایت اشخاص ثالث است، از لیست‌ها حذف کنند. 

مسئولیت مدیریت و نگهداری اطلاعات شخصی که روی سندپلاس بارگذاری می‌شوند و همچنین حذف آن‌ها ، تنها به عهده کاربر است.

سندپلاس تنهادر صورت پایان قرارداد خود با کاربران مسئول حذف آن‌ها از سرویس است.

علاوه بر این، کاربران متعهد می‌شوند که در لیست های مخاطبین بارگذاری شده در دشبورد سندپلاس، داده‌های شخصی حساس از جمله اطلاعات هویتی حساس، شماره حساب بانکی، اطلاعات خصوصی و… وجود نداشته باشد. سندپلاس به هیچ وجه نمی‌تواند مسئولیت حضور چنین داده های شخصی بر روی پلتفرم خود و پیامدهای ناشی از آن را به عهده گیرد و در صورت نقض این بند، این کاربر است که مسئول هرگونه عواقب آن است و متعهد می‌شود که در صورت وارد شدن خسارت به سندپلاس، جبران خسارت کند.

حفاظت از اطلاعات شخصی کاربر

 سندپلاس تمام اقدامات احتیاطی لازم را برای حفظ امنیت داده‌های شخصی و به ویژه برای جلوگیری از سواستفاده اشخاص ثالث غیرمجاز، به کار گرفته است.

این اقدامات شامل موارد زیر است:

فایروال، تشخیص تلاش برای نفوذ، انتقال داده رمزگذاری شده با استفاده از فناوری SSL / https

علاوه بر این‌ها، دسترسی به پلتفرم سندپلاس و اطلاعات کاربر، نیازمند احراز هویت افراد مجاز است و این دسترسی از طریق نام کاربری، رمز‌های ورود و کلید‌های امن API صورت می‌گیرد که همواره به روز رسانی می‌شود.

مبرهن است تخطی از هر کدام از بندهای قرار داد موجب فسخ قرار داد از سوی سندپلاس خواهد شد.